Polityka Prywatności dotycząca serwisu kantory.warszawa.pl

POLITYKA PRYWATNOŚCI

Firma a2z Arkadiusz Zając przywiązuje szczególną wagę do poszanowania prywatności użytkowników odwiedzających serwisy . Zależy nam, aby każdy użytkownik dokładnie wiedział, jakie dane pozyskujemy i jak może chronić swoją prywatność. Korzystając z serwisu, każdy użytkownik akceptuje zasady Polityki Prywatności.

Gromadzone dane przesyłane są do nas na dwa sposoby:

  • dane podawane bezpośrednio i dobrowolnie przez użytkownika np. w formularzach kontaktowych (zapoznaj się z klauzulą przetwarzania danych osobowych udostępnionych drogą elektroniczną - klauzula). Dane osobowe (imię, adres email) zbierane przez formularze służą wyłącznie do celów kontaktowych.
  • dane pozyskiwane automatycznie podczas korzystania przez użytkowników z serwisu. Automatycznie zapisywane są takie dane jak: żądanie strony wysyłane przez użytkownika, datę i godzinę żądania, dane urządzenia (np. model sprzętu), typ przeglądarki, język przeglądarki, typ systemu operacyjnego, adres IP. Dane te mogą być analizowane w celu określenia które strony odwiedzane są najczęściej, jakie przeglądarki stron WWW są stosowane, czy struktura strony nie zawiera błędów itp. Zebrane logi przechowywane są przez czas nieokreślony jako materiał pomocniczy służący do administrowania serwisem. Informacje w nich zawarte nie są ujawniane nikomu poza osobami upoważnionymi do administrowania serwerem. Na podstawie plików logów mogą być generowane statystyki stanowiące pomoc w administrowaniu.
    Podczas korzystania z serwisu mogą automatycznie zapisywać się tzw. pliki cookies (zapoznaj się z polityką cookies - polityka cokies).

Serwis może zawierać odnośniki do innych stron WWW. Nie możemy ponosić odpowiedzialności za zasady zachowania prywatności obowiązujące na tych stronach. Sugerujemy, by po przejściu na inne strony zapoznać się z polityką prywatności tam ustaloną. Niniejsza polityka prywatności dotyczy tylko serwisów www firmy a2z Arkadiusz Zając.

Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej Polityki Prywatności. Wszelkie zmiany zostaną opublikowanie na tej podstronie.